Правила обміну-повернення товарів

Наш магазин пропонує вам більше 1000 популярних товарів для дому і саду, краси і здоров'я, туризму і відпочинку, для комфортного побуту, для дорослих і дітей . Купити будь-який з цих товарів ви можете за низькою ціною і з гарантією якості. Для того, щоб ви були задоволені своєю покупкою, ми пропонуємо вигідні умови і залишаємо за вами право повернути або обміняти товар, який вам не сподобався. Про умови повернення будемо розбиратися нижче.

Увага!

Якщо товар не виправдав ваші очікування, ви можете його повернути. Поверненню та обміну підлягають усі групи товарів належної якості. Повернути, або обміняти товар можна протягом 14 днів з дня покупки. Товари неналежної якості поверненню-обміну не підлягають!

Товар проходить три етапи перевірки:

  1. Заводом виробником.
  2. Нашим магазином перед відправкою
  3. Покупцем при отриманні у відділенні транспортної компанії

Ми не можемо гарантувати цілісність товару в процесі транспортування, у випадках пошкодження, або дисфункцій, при транспортуванні товар набуває статусу неналежної якості, такий товар не перевірений у відділенні транспортної компанії поверненню або обміну не підлягає! Рішення проблеми повернення або обміну товару не вирішується по телефону! Всі претензії по товарах приймаються виключно в письмовому вигляді.

Якщо після отримання посилки ви хочете обміняти товар на інший, або повернути витрачені кошти, вам необхідно написати нам у Telegram, вказавши причину повернення, вкажіть свої контактні дані та номер ТТН, за яким ви отримували товар. заявки на повернення-обмін розглядаються від 3 до 14 робочих днів, після цього на ваш розсуд ми повернемо вам гроші на карту, або зробимо заміну.

Умови обміну / повернення товару належної якості

Всі претензії по товарах приймаються виключно в письмовому вигляді.

Повернути можна тільки невикористані товари з збереженою упаковкою.

Оплата послуг по доставці повернення товару повністю лежить на покупцеві.

Є документація, що підтверджує покупку в нашому інтернет-магазині.

Обмін неможливий, якщо

1
 

Товар вже був у використанні, пошкоджений або втратив свої споживчі властивості, в неповній комплектації.

2
 

Чи не збережений товарний вигляд покупки, відсутній початкова упаковка або вона пошкоджена (розірвана).

Гарантії, що ви отримаєте 100% робочий товар

 

Працюємо з надійними постачальниками, які гарантують якість товарів, їх справність і відповідність характеристикам.

 

Перед відправкою вам, наші менеджери ретельно перевіряють замовлений товар на відсутність пошкоджень і на працездатність.

 

Ви самі перевіряєте товар при отриманні у відділенні ТК. Ви можете відмовитися від нього прямо на пошті, склавши акт повернення.

Запрошуємо на вигідний і вдалий шопінг!